kõik kategooriad
EN

Kuidas spordirinnahoidjad asendavad traditsioonilisi traadiga rinnahoidjaid

Aeg: 2022-02-25

Pandeemia ajal riietusid inimesed end riidesse ja hakkasid paremini treenima, kuid mugav rinnahoidja oli juba võimust võtmas. Spordirinnahoidjast, mis kunagi oli tähelepanuta jäetud jõusaalikomplekt, on ametlikult saanud naiste garderoobi põhitoode, kuna mugavad rinnahoidjad kaotavad oma hegemoonia alustraat kodus töötamise õhus.

Viimase 12 kuu jooksul on Euroopas ja Ameerikas müüdud spordirinnahoidjate arv hüppeliselt kasvanud kolmandiku võrra, kuna naised vahetasid traadiga rinnahoidja veniva elastse taeva vastu. Müügiarvestuses kasvasid kulutused spordirinnahoidjatele veerandi võrra, moodustades peaaegu 10% rinnahoidjate kogumüügist.

See rinnahoidja revolutsioon ei ole jäänud märkamata. Sel nädalal avastasid statistikud, et inflatsioonimäära arvutamiseks kasutatud 700 toote hulka on lisatud spordi- ja crop-top-stiilis rinnahoidjad. Statistika avaldas oma iga-aastases kokkuvõttes ka meeste köidikutest vabanemist, kuna traditsiooniline ülikond, mis oli korvis olnud selle loomisest 1947. aastal, võeti maha.

Pandeemia oli aidanud suurendada teadlikkust fitnessist, kuna paljud inimesed treenisid sulgemisperioodidel kodus. Sellega on kaasnenud kulutused spordirõivastele.

Kuid analüütikud viitavad sellele, et naised ostavad spordirinnahoidjaid pigem Netflixi kui Joe Wicksi treeninguid silmas pidades, kuna pandeemilistest sulgemistest tingitud elustiilimuutused turbotasid spordirõivaste kui moe podiumide juhitud "spordirõivaste" trendi.

Nägime, et lukustuse ajal sporti tegevate inimeste arv on oluliselt kasvanud, kuid põhjus, miks meile spordirinnahoidjad ostetakse, on üldised päevariided – seega on see rohkem mugavuse järgi. Pikaajaline üleminek ametlikult riietumiselt vabaajarõivastele avaldas mõju klientide aluspesu stiilidele, mida ostsid juba enne pandeemiat, kuna sportlikkust sai peavoolu.