kõik kategooriad
EN

Kuidas valida T-särgi printimiseks õige protsess

Aeg: 2022-04-14

Erinevad mustrid annavad kultuurilistele t-särkidele erineva tähenduse ja isikupära. Kultuurilised T-särgid on kultuuri pärand ja isiksuse väljendus. Erinev viimistlus annab ka eri mustritele erilisema väljenduse, mis toob kaasa rohkem sensoorseid ja kombatavaid erinevusi, mistõttu tuleb valida sobiv viimistlus. Paljud kohandajad ei tea aga sageli, kuidas kohandatud protsessi valida või ei tea, kuidas erinevaid printimisprotsesse vastavalt kulueelarvele mõistlikult sobitada või valida. Järgnevalt toome näitena Prowini printimisprotsessi, et paljastada erinevate trükiste protsessierinevused ja hinnaerinevused ning ettevaatusabinõud erinevate protsesside valimisel.


Kultuurisärgi kohandamise tavalised printimisprotsessid võib laias laastus jagada järgmisteks: siiditrükk, termosiirdetrükk, otsesüst, tikandid ja muud protsessid. Seda tüüpi protsessid sõltuvad tootmiskuludest, kuvamise efektist ja protsessitsüklist. See on käsitöö, mis on rohkem kooskõlas rühma või individuaalse kohandamisega.


Enne erinevatest protsessidest rääkimist peame selgitama korrektsioonitasu. Paljud printimisprotsessid tuleb kontrollida ja seejärel printida, seega tuleb kohandamisprotsessis esmalt võtta printimistasu. Ühe versiooni jaoks tuleb avada üks mustri värv. Kui mustris on mitu värvi, tuleb avada mitu versiooni, seega tuleb trükitasu hind määrata konkreetse mustri järgi. Seega, mida suurem on kohanduste arv, seda väiksem on iga T-särgi keskmine trükitasu


Siiditrükk

Siiditrükis on kõige rohkem viimistletud. Kohandatud siiditrüki käsitööd on kuni 13 tüüpi ja see on ka kõige sagedamini valitud käsitöö. Kuna igale kultuurisärgile arvestatakse trükkimise maksumus keskmiselt, siis mida rohkem on kohandusi, seda rohkem. Seda odavam on trükihind.

Siiditrükiga T-särk

Kuumstants, kuum hõbe

Selle printimisprotsessi mõjul on kuld-hõbedane efekt. See on parim musta põhjasärgiga. Selle eelised on happekindlus ja kõrge temperatuurikindlus, kõrge säde ja hea stabiilsus. Seda eelistavad ka ettevõtted selle mitteoksüdatiivse ja laheda metallitekstuuri tõttu. Sellel on suurepärane printimisjõudlus, see säästab energiat ja sobib kõige paremini LOGO printimiseks. See sobib väga hästi mõnele finantssektori ettevõttele või individuaalsele kohandajale, kes taotleb individuaalsust.

Kuumstants, kuum hõbedane Tsärk

Lehttrükk

Sellel printimisprotsessil on kolmemõõtmeline efekt ja see protsess on hea valik, kui tekstuuri parandamiseks on vaja ühevärvilist mustrit.

Puff Printing Tsärk

Fluorestseeruv protsess

Mustri erksatel värvidel on ka mugavuse ja pehmuse tunnused. See suudab tavakeskkonnas kuvada väga eredaid värve ja peegeldada ka väga eredat fluorestsentsi spetsiaalse lühilainelise valgusallika all. Näiteks saavad KTV ja baarid valida selle käsitöö, kui neil on vaja töötajatele tööriideid kohandada. See on ka parim valik trendikatele moebrändidele, tänavatalentidele, moekatele isiksusgruppidele või ööjooksjatele ja ööratsujatele.

Fluorestseeruv T-särk

Peegeldav protsess

Peegeldusprotsessi võib jagada kahte tüüpi. Halli peegeldav efekt on väga tugev ja valge peegeldav efekt nõrgem kui hall peegeldav efekt. Seda on kõige parem kasutada mustrites, kus peate mustri silma paistma.

Helkur Tsärk

Termiline ülekanne

Soojusülekande protsess jaguneb kahte tüüpi: soojusülekanne ja flokeerimine. Neil kahel protsessil on ka oma erinevused. Sama nagu siiditrükk, nõuab ka trükitasu.

soojusülekanne ja flokeerimine

Digitaalne otsesissepritse

See protsess sobib heledate alumiste särkide jaoks, kuid tumedad alumised särgid on vähem tõhusad; seda ei saa kasutada POLO särkidena ega õhukeste kampsunidena. Minimaalne tellimisprotsess on selle protsessi kasutamine, mis vastab isiklikule kohandamisele ja ei nõua avaldamistasu, mis on isikliku kohandamise jaoks väga kuluefektiivne.

Digitrüki särk

Tikkimisprotsess

Tikkimisprotsess jaguneb tikandiks ja aplikatsioontikandiks. Selline protsess mõjub hästi ka muudele kultuurisärkide stiilidele nagu T-särgid ja POLO särgid. See sobib väga hästi lihtsate brändilogode, tekstide või mustrite jaoks ning puudub vajadus avaldamise eest.

tikandiga SÄRK